Zdravá firma

SPOLUPRÁCE S VZP ČR – preventivní projekt

„ZDRAVÁ FIRMA – zaměstnanecký program“ rok 2016

Dlouhodobě výborná spolupráce naší akciové společnosti s VZP ČR opět přinesla skvělou příležitost našim zaměstnancům-pojištěncům VZP ČR. Svým proaktivním a důvěryhodným přístupem VZP ČR trvale potvrzuje své výsadní postavení na trhu. Pro naši firmu Lázně Teplice v Čechách a.s. je spolupráce s VZP ČR prestižní záležitostí. V rámci projektu „Zdravá firma-zaměstnanecký program“ dochází k efektivnímu zapojení zaměstnavatelů do preventivních programů VZP ČR.

Na základě Smlouvy o poskytnutí finančních prostředků z fondu prevence VZP ČR byly firmě Lázně Teplice v Čechách a.s. poskytnuty finanční prostředky ve výši 81.300,- na realizaci zdravotních programů zlepšujících zdravotní péči pojištěnců.

Personální a mzdové oddělení firmy Lázně Teplice v Čechách a.s. zajistilo zaměstnancům-pojištěncům VZP ČR prevenci formou balíčků obsahujících vitamíny na posílení imunity v celkové hodnotě 300,-.  Tyto balíčky byly předávány v průběhu září 2016.

Zaměstnanci výběr prevence ocenili, zejména s ohledem na období, ve kterém byly předávány. Zároveň velmi oceňovali přístup VZP k takto zvolené prevenci – tj. prostřednictvím zaměstnavatele.

Do preventivního programu „Zdravá firma-zaměstnanecký program“ se zapojilo celkem 271 zaměstnanců-pojištěnců VZP ČR, z celkového počtu 382 zaměstnanců.

Tento projekt je nadmíru užitečný a přínosný. Vedle hlavních cílů: propagace VZP ČR, posílení počtu pojištěnců VZP ČR a zajištění cílené prevence pojištěnců VZP ČR, také prezentuje zdařilou a prospěšnou spolupráci mezi VZP ČR a firmou Lázně Teplice v Čechách a.s.

Ing. Jiřina Försterová, MBA
personální ředitelkaPublished by MEDIA FACTORY Czech republic a.s.

mapa stránek | Design by www.GRASR.cz/Dagmar Eflerová. Všechna práva vyhrazena © 2012 - Lázně Teplice v Čechách a.s.