Zahájení lázeňské sezóny 2019

Obrovská oslava pod širým nebem trvá celý víkend 25. – 26.5.2019

Slavnostní zahájení
865. lázeňské sezóny
v Teplicích

25.5. - 26.5.2019

Ano, je to už 865 let co Teplice začaly provozovat lázně. Jsou tak nejstaršími lázněmi střední Evropy. V poslední květnový víkend 25. – 26.5.2019 proběhne Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Teplicích. Dar léčivých vod je základním kamenem Teplic a teplické lázně se v každé sezóně zasazují o to, aby tu prameny byly, pomáhaly a byly podpořeny stále lepšími službami. Letos rozvoj teplického lázeňství otvírá již 865. kapitolu, kterou jako každý rok poctivě oslavíme!

Rádi vás uvítáme u našich stánků:

  • Lázeňské pivo v Lázeňské uličce i u hlavního pódia
    Mnoho koncertů na výběr, ale všechny návštěvníky sjednotí jedinečné lázeňské pivo, které je při těchto oslavách již několikátou sezónu nejoblíbenějším mokem. Čepuje se pod názvem Mistr lázeňský a způsob jeho přípravy odkazuje na metody vaření piva z časů Ludwiga van Beethovena, slavného návštěvníka teplických lázní.
  • K lázeňskému pivu v Lázeňské uličce hned vedle stánek s grilem a na něm Žebro baguette
    Zhmotněný sen o nejlepším jídle do ruky z dílny naší lázeňské restaurace Café Restaurantu Beethoven: Pečená žebra, baguette z podmáslí, domácí BBG omajda, okurkový relish s hrubozrnnou hořčicí, nakládané papričky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Nejnovější zprávy z lázní, magazín o novém THERMALIU a soutěž v infostánku Lázní Teplice. Opět v Lázeňské uličce.

 

  • Lázeňské oplatky v oblíbeném obchůdku v Lázeňské uličce. Teplé oplatky do ruky i v dárkových krabicích. Na pult přibyla i novinka THERMALIUM čokoládových oplatků a také mandlových trojhránků, vítěz všech subjektivních chuťových testů.

 

 

 Published by MEDIA FACTORY Czech republic a.s.

mapa stránek | Design by www.GRASR.cz/Dagmar Eflerová. Všechna práva vyhrazena © 2012 - Lázně Teplice v Čechách a.s.