Provádíme antigenní testy

Dotace pro zdravotníky v teplických lázních

Příspěvek na lázně v hodnotě 8000,- Kč.

Lázně Teplice v Čechách jsou plně zapojeny do dotačního programu Ministerstva zdravotnictví ČR – Lázeňské poukazy pro zdravotníky. Cílem programu je poskytnutí zaměstnancům českých nemocnic potřebnou regeneraci, odpočinek i léčbu. Příspěvek na lázně je určen zdravotníkům pracujícím pro poskytovatele lůžkové péče.

Jak se postupuje?

Zdravotník nejdříve osloví svého zaměstnavatele, po schválení si vybere pobyt v lázních a zarezervuje si termín. V rezervačním formuláři do poznámky uvede fakturační údaje na zaměstnavatele a osobu, na kterou se bude vystavovat faktura.  Zdravotník nic předem neplatí, pokud výdaje na lázeňský pobyt nepřesáhnou částku 8 000 Kč.

Z jakých pobytů se vybírá?

Připravili jsme nabídku pobytů speciálně pro zdravotníky: krátkodobý, na týden i ambulantní. Přehled a rezervace ZDE

Další pobyty, na které se vztahuje dotace.

Nevybrali jste si? Nevadí. Dotaci můžete uplatnit i na pobyty Léčebný pobyt Klasik, Rekonvalescence po COVID-19, Dovolená v THERMALIU, Lázeňská kúra, Detoxikační týden.

Vztahuje se dotace i na rodinné příslušníky?

To bohužel ne, rodinní příslušníci si však mohou vybrat jakýkoliv pobyt z nabídky teplických lázní.

Důležitá informace

Zájem o dotační pobyty pro zdravotníky je v našich lázních obrovský. Děláme sice, co je v našich silách, ale nedaří se nám reagovat a odpovídat na vaše rezervace a dotazy promptně. Prosíme tedy o shovívavost při čekání na reakci z naší strany. Všem se ozveme. Na shledanou v teplických lázních!