Provádíme antigenní a PCR testy

Lázně s voucherem. Ještě jednou prosím!

Ano, jde to. Voucher na státní příspěvek 4000 korun lze využít kolikrát budete chtít, a to až do konce roku.

Vyberte si termín a uplatněte mimořádný státní příspěvek na 4000 Kč. Až do 31.12.2021 může každý starší 18 let využít státem dotovaný poukaz na lázně ve výši 4000 Kč. Příspěvek lze čerpat na pobyt v délce min. 6 nocí a s min. 5 léčebnými procedurami.

 • Aby to vydrželo. Pěstovat pohybovou kondici a být fit do co nejvyššího věku, pomůže preventivní Lázeňská kúra. Dvě procedury denně pomáhají udržet zdravé svaly, kosti a klouby. Cena se započtením slevy od 7 200 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Lázeňskou kúru.
 • Využijte mimořádnou slevu na týden v termálních lázních a zažijte Dovolenou v THERMALIU. Budete mít čas seznámit se s lázeňskou péčí a zároveň i vlastní prostor pro odpolední výlety. Každý den budete rehabilitovat v THERMALIU. Cena se započtením slevy od 5 000 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Dovolenou v THERMALIU

Na jaké pobyty lze voucher uplatnit?

 • Potřebujete-li léčit konkrétní pohybové potíže, rozhodně volte Léčebný pobyt Klasik. Jde o nejlepší a osvědčený program na pomoc s pohybovými obtížemi a pro posílení kondice i v nejvyšším věku. Cena se započtením slevy od 9470 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Léčebný pobyt Klasik
 • Pokud jste Vy nebo Váš blízký prodělali Covid-19, pomůže pobyt Rekonvalescence po Covid-19. Kompletní léčba s individualizovaným programem na míru a se zvláštním zaměřením na regeneraci dýchacích cest, obnovu obranyschopnosti a celkovou rekondici. Cena se započtením slevy od 6 800 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Rekonvalescenci po Covid-19