Provádíme antigenní a PCR testy

Státní vouchery 4000 Kč platí až do konce roku

Možnost čerpat mimořádný státní příspěvek na 4000 Kč byla prodloužena do 31.12.2021. Do té doby může každý starší 18 let využít státem dotovaný poukaz na lázně ve výši 4000 Kč. Příspěvek lze čerpat na pobyt v délce min. 6 nocí a s min. 5 léčebnými procedurami.

Na jaké pobyty lze voucher uplatnit?

 • Potřebujete-li léčit konkrétní pohybové potíže, rozhodně volte Léčebný pobyt Klasik. Jde o nejlepší a osvědčený program na pomoc s pohybovými obtížemi a pro posílení kondice i v nejvyšším věku. Cena se započtením slevy od 9470 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Léčebný pobyt Klasik
 • Pokud jste Vy nebo Váš blízký prodělali Covid-19, pomůže pobyt Rekonvalescence po Covid-19. Kompletní léčba s individualizovaným programem na míru a se zvláštním zaměřením na regeneraci dýchacích cest, obnovu obranyschopnosti a celkovou rekondici. Cena se započtením slevy od 6 800 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Rekonvalescenci po Covid-19
 • Aby to vydrželo. Pěstovat pohybovou kondici a být fit do co nejvyššího věku, pomůže preventivní Lázeňská kúra. Dvě procedury denně pomáhají udržet zdravé svaly, kosti a klouby. Cena se započtením slevy od 7 200 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Lázeňskou kúru.
 • Využijte mimořádnou slevu na týden v termálních lázních a zažijte Dovolenou v THERMALIU. Budete mít čas seznámit se s lázeňskou péčí a zároveň i vlastní prostor pro odpolední výlety. Každý den budete rehabilitovat v THERMALIU. Cena se započtením slevy od 5 000 korun.
  Uplatněte slevu a rezervujte si Dovolenou v THERMALIU