Lázeňský dům Beethoven je do 1.4.2024 uzavřen. THERMALIUM se otevře už 27.12. 2023. V době prací v Beethovenu poskytujeme léčebné pobyty v Císařských lázních. Dárkové poukazy a vstupenky do THERMALIA jsou k pořízení na e-shopu.

Do kondice v Císařských lázních

Do kondice v Císařských lázních

Pod jednou střechou vše pro léčebný pobyt zaměřený na pohybovou kondici

Císařské lázně

Dárkové poukazy i vstupenky do THERMALIA

Dárkové poukazy i vstupenky do THERMALIA

Lázeňské dárky hýčkají, těší a pomáhají

Dárky z lázní přehledně

Lázně i o Vánocích

Lázně i o Vánocích

Lázeňská léčba nepřetržitě. Využijte sváteční dny volna a vejděte do nového roku s posíleným zdravím. Císařské lázně Teplice jsou v provozu bez přerušení.

Léčba v Císařských lázních

« Potáhněte do strany »

 decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding decoding

V Teplicích pečujeme o záda, svaly, klouby, aby zůstaly co nejdéle pevné a silné.

Mnozí přijíždějí nejen za léčbou neduhů, ale hlavně s cílem udržet se fit. Složení Pravřídla doplňuje tělu chybějící látky a brání tím řídnutí kostí, pomáhá oddálit změny v kloubech, ulevit od chronických obtíží a zbavit se nutnosti zahánět bolest pilulkami s neblahými vedlejšími účinky. Hosté relaxují, užívají všechny výhody dovolené a zároveň si odvážejí novou kondici.

Císařské lázně mají vše pro léčebný pobyt zaměřený na pohybovou kondici

Pod jednou střechou rozsáhlé spektrum procedur v čele s termální vodoléčbou, pod vedením lékařů diagnostika a program na míru. Navíc fitness, sauna i termální bazén.

 decoding