V Lázeňském domě Beethoven probíhá rekonstrukce recepce, lázeňský dům je do 1.4.2024 uzavřen. V době prací v Beethovenu poskytujeme léčebné pobyty v Císařských lázních. THERMALIUM je plně v provozu, otevřené každý den od 9:30 v pracovních dnech, od 7:30 o víkendu. Vchod z ul. Lázeňská.

Fyzioterapie

V Lázních Teplice nabízíme v rámci léčebných procedur také různé formy fyzioterapie a individuálních cvičení. Metoda rehabilitace, cviky a počet opakování procedur jsou sestavovány každému pacientovi na míru, a to na základě konzultace s lékařem.

Metody fyzioterapie v Lázních Teplice:

  •       Měkké techniky
    Speciální manuální techniky uvolňují přetížené svaly, bolestivé spoušťové body ve svalech, fasciích a šlachách a odstraňují kloubní blokády.
  •       Individuální a skupinové cvičení
    Kvalifikovaný fyzioterapeut rehabilituje danou oblast a sestavuje cviky na míru. Při pravidelném opakování dochází k úlevám od bolesti postiženého místa.
  •       Reflexní masáž
    Při specializovaném druhu masáže dochází ke stimulaci reflexních bodů, a tím ke zmírnění funkčních degenerativních a druhotných onemocnění pohybového aparátu. Masáž působí příznivě i na vnitřní orgány.