Masáže

Vychutnejte si chvilku jen sami pro sebe a svěřte se do rukou našich zkušených masérů a masérek. V Lázních Teplice si vyberete z různých druhů masáží pro uvolnění ztuhlých svalů, bolavých zad nebo pro detoxikaci a relaxaci.

Terma Aroma
Prohřejte své tělo v termální koupeli a hned poté si vychutnejte aromaterapeutickou masáž s esenciálním olejem dle vlastního výběru.

Ruční masáž
Dopřejte si klasickou masáž části těla nebo celotělovou ruční masáž. Doporučujeme při bolestech v oblasti zad včetně chronických onemocnění páteře a kloubů.

Masáž plosky nohy
Masáž vychází z principů tradiční čínské medicíny a stimuluje nervová zakončení orgánů na chodidle. Napomáhá při bolestech zad a přispívá k rychlejšímu hojení po operacích a úrazech.

Beauty rituál
Tři kroky k dokonalé kráse: peeling himálajskou solí, krémový termoaktivní zábal z kakaa, guarany a kofeinu, a nakonec závěrečná masáž s bohatou hydratační pěnou. Procedura působí do hloubky, prohřívá kůži, detoxikuje organismus a napomáhá při zadržování tekutin v těle.

Lymfodrenáž
Trpíte otoky dolních končetin a chcete se zbavit celulitidy? Vyzkoušejte lymfodrenáž, která zlepšuje oběh lymfy, zbavuje tak organismus toxických látek a posiluje imunitní systém.

Ájurvédská masáž
Vychutnejte si olejovou masáž hlavy, obličeje a celého těla. Ájurvédská masáž zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje kvalitu spánku, zvyšuje flexibilitu a tělesnou výkonnost, ulevuje od bolesti, uvolňuje ztuhlé svaly a zmírňuje projevy artritidy.

Medová detoxikační masáž
Léčivá a voňavá – medová masáž zbaví vaše tělo toxinů a stimuluje správnou činnost tělesných orgánů.

Masáž Lomi-Lomi
Perla mezi masážemi, to je havajská Lomi-Lomi. Masér využívá nejen dlaní a prstů, ale i předloktí a loktů, a tím zajistí naprostou relaxaci a uvolnění.

Masáž horkými kameny
Kameny nahřáté v horké vodní lázni prohřejí vaše tělo do hloubky. Masáž povzbuzuje metabolismus, napomáhá detoxikaci organismu a posiluje imunitní systém.

Masáž proti celulitidě
Masáž je zaměřena na oblast dolních končetin, hýždí a břicha. Speciální techniky podporují odbourávání tukových buněk a přebytečné vody, povzbuzují látkovou výměnu a intenzivně prokrvují pokožku.