Lázeňský dům Beethoven otevřen. Po rekonstrukci recepce je Beethoven opět plně v provozu a THERMALIUM je nově přístupné celý den ve všedních dnech i o víkendu v čase od 7:30 do 21:00.

Lázeňský dům Beethoven***

Lázeňský dům Beethoven***

Dům Beethoven se nachází v Lázeňském sadu blízko centra města. Svou rozlohou je z teplického lázeňského komplexu největší a najdete v něm nově vybudovaný bazén s termální vodou THERMALIUM. Lázeňský dům Beethoven se specializuje na poskytování léčby pohybového aparátu dospělých a nabízí pohodlné ubytování, stravování a příjemnou kavárnu.

Císařské lázně ****

Císařské lázně ****

Lázeňský dům Císařské lázně nedaleko centra města Teplice nabízí všechny služby pod jednou střechou. Čeká na vás luxusní ubytování, příjemné zázemí i pořádání tanečních večerů. Svůj lázeňský pobyt si tu vychutnáte na maximum. Dům nabízí vysokou kvalitu ubytování včetně nadstandardního Císařského apartmá, příjemné posezení v Café Baru a organizování pravidelných tanečních večerů.

Kamenné lázně***

Kamenné lázně***

Novobarokní lázeňský dům postavený v krásné lokalitě šanovském parku se zaměřuje na poskytování léčby dospělých a dětí od 18 měsíců. Hosté mohou využít termální bazén a ozdravných účinků solné jeskyně. Café Restaurant Sissi v prvním patře je perfektním místem nejen k posezení, ale i k oslavám nebo svatebnímu obřadu.

Nové lázně

Nové lázně

Lázeňský dům Nové lázně zasazený do zeleně šanovského parku, jedné z nejkrásnějších teplických lokalit, se specializuje na poskytování léčby pohybového a nervového ústrojí dětí od 6 měsíců do 18 let věku. V rámci léčby se využívá termální minerální voda z pramene Pravřídlo v kombinaci s moderními metodami rehabilitace, včetně robotických pomůcek.

Sadové lázně

Sadové lázně

Depandance Sadové lázně je vedlejší budovou Lázeňského domu Beethoven.

« Potáhněte do strany »

 decoding

Lázeňské domy

Ubytování, strava i veškeré procedury pod jednou střechou bez nutnosti přebíhání. V Lázních Teplice v Čechách strávíte svůj léčebný pobyt v jednom z pěti specializovaných lázeňských domů.

Lázně Beethoven

 decoding Více informací
Beethoven

Lázeňský dům Beethoven je největším a neznámějším lázeňským domem v Teplicích. Stojí přímo na vývěru teplického pramene Pravřídlo a patří ke špičkovým zařízením na pohybovou medicínu. Specializuje se na zdraví pohybové soustavy dospělých.

Celý dům, ačkoliv jej tvoří 12 historických budov a jedna soudobá, je dokonale propojen a poskytuje všechny služby pod jednou střechou. Celé vnitřní nádvoří zaplňuje THERMALIUM, jedinečný komplex termálních bazénů.

Máte problémy se zády, svaly a klouby? V Lázeňském domě Beethoven vám pomůžeme do kondice.

Císařské lázně

 decoding Více informací
Císařské lázně

Impozantní lázeňský dům z roku 1845 patří k nejcennějším stavbám Teplic. Jméno odkazuje na návštěvy císaře Františka Josefa I. i řady dalších vladařů, kteří si zde doslova podávali dveře.

Lázeňský dům Císařské lázně nedaleko centra města Teplice nabízí všechny služby pod jednou střechou. Čeká na vás luxusní ubytování, příjemné zázemí i pořádání tanečních večerů. Svůj lázeňský pobyt si tu vychutnáte na maximum.

Kamenné lázně

 decoding Více informací
Kamenné lázně

V novobarokním lázeňském domě Kamenné lázně se zaměřujeme na poskytování léčby dospělých a dětí od 18 měsíců do 18 let. Specializujeme se na zdravotní obtíže spojené s onemocněním pohybového aparátu a s nervovými onemocněními.

Lázeňský dům v krásné lokalitě šanovského parku nabízí ubytování, stravování a celé spektrum vodoléčebných procedur.

Nové lázně

 decoding Více informací
Nové lázně

V Nových lázních se zaměřujeme na léčení onemocnění pohybového ústrojí a nervová onemocnění u dětí od 6 měsíců do 18 let.

Využíváme termální vodu z minerálního pramene Pravřídlo pro její výrazný myorelaxační účinek.

Nabízíme širokou škálu moderních metod léčby: rehabilitace s robotem pro asistovanou chůzi, ergoterapie s Magic Box, přístroje Tyromotion a Tymo.

Stavíme na osvědčených metodách rehabilitace: Vojtova a Bobathova metoda; individuální ergoterapie a bazální stimulace.

Pro dětské pacienty máme k dispozici hydromasážní vany, termální bazén, cvičebny, herny a další kvalitní vybavení.

Depandance Sadové lázně

 decoding Více informací
Sadové lázně

Depandance Sadové lázně je  vedlejší budovou Lázeňského domu Beethoven.
Sadové lázně poskytují ubytování. Na stravování a léčení se dochází do sousedního Lázeňského domu Beethoven.
Jedete-li do Sadových lázní, ve zvacím dopise máte uvedeno vše potřebné. Sadové lázně jsou depandancí, tedy nemají vlastní recepci.
Po příjezdu se prosím nejdříve hlaste v recepci Lázeňského domu Beethoven, kde budete vybaveni přístupy a informacemi.

Lázeňský dům Jirásek

 decoding Více informací
Jirásek

Depandance Lázeňský dům Jirásek poskytuje ubytování. Na stravování a léčení se dochází do sousedních Kamenných lázní (cca 50 metrů parkem).

Po příjezdu se prosím nejdříve hlaste v přijímací kanceláři Kamenných lázní, kde budete vybaveni přístupy a informacemi.