V Lázeňském domě Beethoven probíhá rekonstrukce recepce, lázeňský dům je do 1.4.2024 uzavřen. V době prací v Beethovenu poskytujeme léčebné pobyty v Císařských lázních. THERMALIUM je plně v provozu, otevřené každý den od 9:30 v pracovních dnech, od 7:30 o víkendu. Vchod z ul. Lázeňská.

Lázeňský dům Jirásek

Depandance Lázeňský dům Jirásek poskytuje ubytování. Na stravování a léčení se dochází do sousedních Kamenných lázní (cca 50 metrů parkem). Po příjezdu se prosím nejdříve hlaste v přijímací kanceláři Kamenných lázní, kde budete vybaveni přístupy a informacemi.

 decoding

Depandance Lázeňský dům Jirásek poskytuje ubytování. Na stravování a léčení se dochází do sousedních Kamenných lázní (cca 50 metrů parkem).

Po příjezdu se prosím nejdříve hlaste v přijímací kanceláři Kamenných lázní, kde budete vybaveni přístupy a informacemi.

Do zavazadla si určitě zabalte plavky a pantofle k bazénu, pohodlný oděv a obuv na rehabilitační cvičení. Pokud užíváte nějaké léky, nezapomeňte si vzít jejich dostatečné množství na celou délku pobytu.

Prozkoumejte okolí