Jak do lázní? Od 21.5. s očkováním, po covidu nebo s negativním testem.

Měli jste na jaře COVID-19, máte očkování nebo negativní test?

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR můžeme od 21.5.2021 na léčebné pobyty přijímat hosty na lázeňskou péčí, která: je poskytována pacientovi, který je občanem České republiky, občanem Evropské unie nebo držitelem platného dlouhodobého víza nebo průkazu o povolení k dlouhodobému, přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky vydaných Českou republikou, a:
I)který absolvoval vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
II)který prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
III)kterému byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvou dávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 22 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jedno dávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14dnů.

Hosté splňující výše uvedené podmínky si mohou vybrat Léčebný pobyt Klasik Detoxikační týdenLázeňská kúra nebo Dovolená v THERMALIU. Pro hosty, kteří prodělali onemocnění COVID-19 máme v nabídce také speciální program Rekonvalescence po COVID-19.

Post-covidová péče

Mnoho lidí, kteří prodělají nemoc COVID-19, trpí i po vyléčení různými obtížemi. Podle lékařských výzkumů obtíže u většiny pacientů přetrvávají ještě několik měsíců.

  • pokles tělesné a psychické kondice
  • bolesti svalů, kloubů
  • únavový syndrom
  • poruchy spánku
  • svalová slabost
  • dechová nedostatečnost
  • zhoršení chronických onemocnění.

Lázně Teplice v Čechách se dlouhodobě pohybují na špičce pohybové medicíny a jsou zde soustředěny zkušenosti i prostředky k efektivní léčbě dlouhodobě přetrvávajících obtíží post-covidových pacientů. Léčbu těchto komplikací opíráme o kombinaci koupelí v naší unikátní minerální termální vodě a o špičkovou fyzioterapii, díky kterým naši hosté dosahují významných zlepšení a celkové regenerace organismu.

Program Rekonvalescence po COVID-19 zahrnuje vstupní lékařské vyšetření, po kterém lékař podle vašich obtíží sestaví individuální léčebný program. Ten obsahuje 21 procedur týdně – např.: celkové termální koupele, hydromasážní, perličkové nebo uhličité koupele, masáže, inhalace, oxygenoterapii, termoterapii hrudní páteře, individuální dechová cvičení, solnou jeskyni či lymfodrenáže.

Udělejte tečku za covidem.
Rezervujte si pobyt Rekonvalescence po covid-19.