V Lázeňském domě Beethoven probíhá rekonstrukce recepce, lázeňský dům je do 1.4.2024 uzavřen. V době prací v Beethovenu poskytujeme léčebné pobyty v Císařských lázních. THERMALIUM je plně v provozu, otevřené každý den od 9:30 v pracovních dnech, od 7:30 o víkendu. Vchod z ul. Lázeňská.

Procedury pro děti

Špičková péče o naše nejmenší pacienty 

Zaměřujeme se na léčbu onemocnění pohybového aparátu, onemocnění nervová a onemocnění cévní u dětí od 6 měsíců do 18 let věku. Rehabilitace a lázeňské procedury pod vedením zkušených zdravotníků probíhají převážně v nově zrekonstruovaném domě Nové lázně v příjemné lokalitě Šanovského parku.

Využíváme špičkové rehabilitační pomůcky včetně robotických přístrojů a kombinujeme je s léčivými účinky termální minerální vody z pramene Pravřídlo. Pro dětské pacienty máme dále k dispozici hydromasážní vany, termální bazén, cvičebny, herny a další kvalitní vybavení.

Konzultace provádějí naši specialisté vyškolení v RL-Corpus Olomouc. Úzce spolupracujeme se specialisty z oboru protetiky a zajišťujeme kompenzační pomůcky firmy Otto Bock. V rámci terapie novorozenců a batolat zaškolujeme rodiče, aby v terapii mohli pokračovat i doma.