Rok 2022:

Tak trochu na odpor dynamické době se staví poklidně plynoucí čas v lázních. Lázně Teplice jako nejstarší lázně střední Evropy pamatují dlouhá staletí plná dějinných událostí, samy však své koleje neopouštějí a celou tu dobu pečují o lidské zdraví. Ona pověstná lázeňská pohoda také prochází proměnami, ale ve svém osvědčeném rytmu a s rozvahou. Tady je pár střípků z novinek roku 2022.

Masáž i přes oblečení dokáže nová suchá masážní vana. Ležíte na tenké membráně a hřejivé vodní proudy vás masírují po celé dotekové ploše.

Limitovaná příležitost vznikla spoluprací s hostujícícm terapeutem a mistrem ájurvédy. Spontánní ohlasy si vydobyly pokračování i v roce 2023, kdy bude autentická ájurvéda k dispozici každý pátek.

Prodloužena otevírací doba THERMALIA. Teplické prameny jsou ještě o kus přístupnější. O víkendu od rána do večera.

V THERMALIU byly navýšeny počty šatních skříněk a také byly vyměněny turnikety u vstupu. Kapacitnější obousměrné zařízení umožňuje komfortní průchod odchozím i příchozím.

Průběžně pracujeme na komfortu ubytování a pořizujeme nový nábytek.

Zahájení lázeňské sezóny proběhlo v plné parádě a tradice zůstává neporušena. Pramenům požehnáno, lázeňské pivo vypito a ohňostrojem vše završeno.

Oblíbená akce 5+5 zdarma na robotickou rehabilitaci opět pomohla dětem.

Lázeňské pivní speciály se dočkaly nového balení, které umožňuje vzít si lázeňského Mistra, či Ležáka s sebou. V litrovém balení s praktickým uchem aspirují na oblíbený dárek.

Novinka v Lázeňské uličce: Královská galerie hostů poprvé ukazuje nebývalé množství císařů a králů, kteří pravidelně navštěvovali teplické lázně s celými rodinami.

Motýlek pana primáře Štěrby. Kapacita oboru a zároveň člověk velkého srdce, lázeňský pan primář Jan Štěrba, má od svých 80. narozenin nasazený motýlek, a to na budově Lázeňského domu Beethoven.