Nabídka e-shopu

Dárkové poukazy a vstupenky

 data-srcset
 • Věnujte THERMALIUM. Hodinu a půl čistého termálního odpočívání. Nebo dvě a půl hodiny i se saunami.
 • Věnujte masáž. Od lázeňských profesionálů jde o první ligu.
 • Nevíte, jestli raději ájurvédskou masáž nebo večeři v Café Restaurantu Beethoven? Nebo snad vstupenky do THERMALIA? Bože, je to těžký. Jak z toho ven? Jednoduše! Darujte dárkovou poukázku na hodnotu a obdarovaný si sám vybere, co je jeho srdci nejbližší.

Zde pořídíte Dárkové poukazy a vstupenky

THERMALIUM suvenýry

 data-srcset
 • THERMALIUM je pojem, který si od roku 2019 už osvojily tisíce návštěvníků. Oni nechodí do bazénu, ale do THERMALIA. Relax v léčivé vodě předchází osteoporóze, oddaluje změny v kloubech a pomáhá udržet pohybovou kondici do co nejvyššího věku. Každá minuta zde strávená bude připsána k dobru Vašich zad, svalů a kloubů. A mimochodem má tuze pěkné zvíře ve znaku, jde o jeden z nejstarších symbolů českého lázeňství. Mnohem starší než Louis Vuitton. Noste THERMALIUM s hrdostí.

Zde pořídíte THERMALIUM suvenýry.

Teplické oplatky

 data-srcset
 • Je libo hořčicovou v čokoládě, mandlovou s česnekem… nebo snad cvrčkovou? To vážně nevedeme 🙂 Kulaté oplatky patří k lázním dlouhá desetiletí a v první řadě by měly chutnat. Právě chutí a kvalitou jsme se řídili v především, abyste zkrátka při výběru nemohli šlápnout vedle.

Zde pořídíte originální teplické lázeňské oplatky.

Lázeňská káva

 data-srcset
 • Nejvoňavější lázeňský suvenýr Lázeňská káva je tu s vámi už více než 10 let. Za tuto dobu si získal srdce i jazyky mnoha našich hostů, jejich rodin, ale i tepličáků, kteří si nedovedou představit ráno bez šálku naší lahodné kávy.
 • Ptáte se, v čem spočívá její kouzlo? Jsme totiž blázni do kávy… ano, ano, přesně takoví, co počítají dny od pražení, odvažují desetiny gramu a svůj šálek nakonec připravují se stopkami v ruce 🙂 Když jsme vybírali kávu pro vás, volba padla na rodinnou pražírnu, kterou káva baví stejně jako nás. Jsme totiž přesvědčeni, že jen tak můžeme tuto naši chloubu a radost dostat až k vám domů!

Zde je cesta k vašemu šálku skvělé lázeňské kávy.

Čokolády slavných lázeňských hostů

 data-srcset
 • Zařadit čokoládu mezi lázeňské suvenýry byla pro nás radost, ale i velké dilema zároveň. Výběr chuti byl jednoznačný – zvítězila proslulá belgická tradiční směs. Co ale nebylo vůbec jednoduché, jakou dát jednotlivým tabulkám tvář. Od začátku jsme chtěli, aby se na nás z obalů dívali slavní lázenští návštěvníci. Z pěti nebo deseti by se vybíralo snadno, ale když máte na výběr doslova davy císařů, králů, básníků a skladatelů, na všechny se bohužel nedostane. Tedy alespoň prozatím 🙂

Zde zažijete hořkosladké chvilky se slavnými lázeňskými hosty.

Lázeňské víno a přípitek

 data-srcset
 • Pokud tady ještě někomu nebylo 18, prosíme laskavě přerolovat na čokoládku :). Pro ostatní tu máme příběhy…
 • Beethovenův příběh byl docela hořký a mnohovrstevnatý: těžké dětství, zdravotní problémy, každodenní skládání hudby… navrch byl ještě  ošklivý a také rebel do morku kostí. Není divu, že se nikdy neoženil. Neznamená to však, že by po romantickém vztahu netoužil. Stačí si přečíst jeho teplické dopisy „Nesmrtelné milence“. ¨Třeba ho lépe pochopíte, když si pustíte jeho „sedmou“ se skleničkou bylinného likéru… i když ta griotka stojí také za to 🙂
 • Příběh vína z našeho regionu sahá hodně daleko do historie. Už za dob Karla IV to byly „zajeté“ a osvědčené vinice a místní vína nemohla chybět u královského stolu.

Zde se podělíme o nejeden lázeňský příběh.

Sklenice z Café Restaurantu Beethoven

 data-srcset
 • Říkává se, že ve víně je pravda. Pravda taky je, že pokud si na víně chcete opravdu pochutnat, kromě kvalitního vína a dobré společnosti potřebujete i špičkové sklo, které umocní sílu okamžiku.

Sklo Luigi Bormioli v našem e-shopu prostě nemůže chybět!

Český křišťál

 data-srcset
 • Když se řekne „český křišťál“, každému se hned vybaví pojmy jako tradice, kvalita, jedinečnost. Stejné výrazy přesně sedí i na české lázně, nemyslíte? Křišťál je zkrátka ozdobou každého interiéru. Je krásný už sám o sobě, natož když přidáte do vázy květiny, nebo třeba degistiv do karafy. V tom je jeho kouzlo – všední okamžiky umí proměnit na výjimečné.
 • Nakonec má ještě jednu obrovskou výhodu – je to ideální dárek!
 • Prodej je přímo v recepci Lázeňského domu Beethoven.

Zde ke kolekcím českého křišťálu.

Granátové šperky slavných dam v Teplicích

 data-srcset
 • Dvě vznešené dámy – dva různé životní příběhy. Jedno měly přeci jen společné. Už víte? No jistě! Judita si vybrala Teplice pro svůj novátorský projekt – stavbu kláštera u teplých vod, Sissi trávila s novomanželem Franzem Josefem I. v Teplicích kouzelné okamžiky během líbánek.

Chcete se cítit královsky? Klikněte sem

Suvenýry z Lázní Teplice v Čechách

 data-srcset
 • Háček na kabelku pro dámu,  triko s Mistrem lázeňským pro pivaře, Beethoven na hruď pro rebela, a pro milovníka historie spousty magnetek na lednici! Ještě nemáte svůj suvenýr s příběhem z teplických lázní?

Navštivte náš e-shop