Café Restaurant Beethoven

 data-srcset

Restaurace a kavárna v lázeňské pěší zóně.

Otevřeno každý den. V domě se slavnou historií, na zdech Beethovenovy partitury, dvakrát v týdnu klavírní večery.
Vlastní káva, pivní speciál, vytříbená kuchyně.

VSTUPTE

Vstoupit můžete jak suchou nohou lázeňským domem, tak přímým venkovním veřejným vchodem z Lázeňské uličky.

KÁVA A ZÁKUSEK

Stejně jako v celých lázních podáváme vlastní kávu. Základem každého šálku je  Lázeňská káva pouze z druhů Arabica. Vyniká výraznějším aroma a jemnou chutí. Sladké rozptýlení hledejte ve vitríně u vchodu, kde vyberte favorita z exkluzivních zákusků.

RODINNÝ OBĚD

Jídelní lístek myslí na malé i velké. Laskavá a profesionální obsluha patří k našim prioritám. Uděláme vše, abyste si mohli užít čas s rodinou v příjemné atmosféře.

TERASA

Venkovní posezení nabízíme ve středu dění i v ústraní. Posaďte se přímo v Lázeňské uličce  a sledujte kolorit pěší zóny v kulisách historických měšťanských domů. Nebo objevte oázu na vnitřní terase se slunečníky. Slunce svítí a na jazyku zalahodí sklenice Mistra lázeňského, točeného pivního speciálu vařeného stejnou metodou jako v Beethovenových dobách.

VEČERNÍ SOARÉ

Výjimečné příležitosti, společenská setkání na míru a nejčastěji romantický večer ve dvou jsou naše specialita. Ať už jen tak, nebo slavíte výročí, vždy Vám pomůžeme vytvořit sváteční zážitek. Někdo uvítá komorní separé posezení, někdo zase u klavíru, kde může napovědět svou oblíbenou skladbu. Poškádlete své chuťové buňky pohledem na jídelní lístek a vyberte si některý z vyhlášených pokrmů v doprovodu kvalitního vína.

Rezervace přijímáme na telefonním čísle 417 977 153.

Podoba Café Restaurantu Beethoven pochází z dílny špičkové architektky Barbory Škorpilové. Inspiruje se prostory, ve kterých v roce 1811 pobýval a tvořil Ludwig van Beethoven. Stěny pokrývají původní Beethovenovy partitury z děl, která slavný skladatel právě v Teplicích skicoval. Osvětlení se seskupují do obláčků z not a výrazná květinová výzdoba vychází z historického pojetí letní louky.

Prozkoumejte okolí