Provádíme antigenní a PCR testy

Café Restaurant Beethoven

 data-srcset

Stylová restaurace v lázeňské pěší zóně.

Vznešený tematický interiér, v domě se slavnou historií, klavírní hudba. Vlastní káva, pivní speciál, vytříbená kuchyně

Podáváme vlastní lázeňskou kávu 100% arabica plné chuti s čokoládovým nádechem. Vychutnejte si tradiční espresso i kávové speciality, které ochutnáte pouze v Lázních Teplice. Denně pro vás připravujeme čerstvé zákusky a samozřejmě nechybí ani tradiční lázeňské oplatky.

Poškádlete své chuťové buňky pohledem na jídelní lístek a vyberte si některý z vyhlášených pokrmů, třeba v doprovodu kvalitního vína.

Stylové prostory Café restaurantu Beethoven přímo vybízejí k příjemnému posezení u kávy nebo romantickému večeru ve dvou. Pořádáme také firemní akce, oslavy a svatební hostiny. Pro tyto příležitosti vám rádi navrhneme menu na míru.

Rezervace přijímáme na telefonním čísle 417 977 153.
Podoba Café Restaurantu Beethoven pochází z dílny špičkové architektky Barbory Škorpilové. Inspiruje se prostory, ve kterých v roce 1811 pobýval a tvořil Ludwig van Beethoven. Stěny pokrývají původní Beethovenovy partitury z děl, která slavný skladatel právě v Teplicích skicoval. Osvětlení se seskupují do obláčků z not a výrazná květinová výzdoba vychází z historického pojetí letní louky.

Těšíme se na vás každý den od 11.30 do 23.00.

Prozkoumejte okolí