Provádíme antigenní testy

Café Restaurant Beethoven

 data-srcset

Restaurace a kavárna v lázeňské pěší zóně.

Otevřeno každý den
od 11:30 do 22:00

V domě se slavnou historií, na zdech Beethovenovy partitury, čekáme na možnost obnovit klavírní večery.
Vlastní káva, pivní speciál, vytříbená kuchyně.

VSTUPTE

Vstoupit můžete jak suchou nohou lázeňským domem, tak přímým venkovním veřejným vchodem z Lázeňské uličky.

KÁVA A ZÁKUSEK

Stejně jako v celých lázních podáváme vlastní kávu. Základem každého šálku je  Lázeňská káva pouze z druhů Arabica. Vyniká výraznějším aroma a jemnou chutí. Sladké rozptýlení hledejte ve vitríně u vchodu, kde vyberte favorita z exkluzivních zákusků.

RODINNÝ OBĚD

Jídelní lístek myslí na malé i velké. Laskavá a profesionální obsluha patří k našim prioritám. Uděláme vše, abyste si mohli užít čas s rodinou v příjemné atmosféře.

TERASA

Venkovní posezení nabízíme ve středu dění i v ústraní. Posaďte se přímo v Lázeňské uličce  a sledujte kolorit pěší zóny v kulisách historických měšťanských domů. Nebo objevte oázu na vnitřní terase se slunečníky. Slunce svítí a na jazyku zalahodí sklenice Mistra lázeňského, točeného pivního speciálu vařeného stejnou metodou jako v Beethovenových dobách.

VEČERNÍ SOARÉ

Výjimečné příležitosti, společenská setkání na míru a nejčastěji romantický večer ve dvou jsou naše specialita. Ať už jen tak, nebo slavíte výročí, vždy Vám pomůžeme vytvořit sváteční zážitek. Někdo uvítá komorní separé posezení, někdo zase u klavíru, kde může napovědět svou oblíbenou skladbu. Poškádlete své chuťové buňky pohledem na jídelní lístek a vyberte si některý z vyhlášených pokrmů v doprovodu kvalitního vína.

Rezervace přijímáme na telefonním čísle 417 977 153.

Podoba Café Restaurantu Beethoven pochází z dílny špičkové architektky Barbory Škorpilové. Inspiruje se prostory, ve kterých v roce 1811 pobýval a tvořil Ludwig van Beethoven. Stěny pokrývají původní Beethovenovy partitury z děl, která slavný skladatel právě v Teplicích skicoval. Osvětlení se seskupují do obláčků z not a výrazná květinová výzdoba vychází z historického pojetí letní louky.

Prozkoumejte okolí