Antigenní a PCR testy COVID-19 – archivní článek

Provozujeme již dvě odběrová místa, kde se naši hosté i veřejnost mohou nechat rychle otestovat na onemocnění Covid-19. Nabízíme antigenní testování (zdarma v rámci pravidel Ministerstva zdravotnictví ČR i pro samoplátce za 350 Kč) a od 8.4.2021 také PCR testování (zdarma se žádankou od praktického lékaře nebo KHS či po pozitivním antigenním testu provedeném u nás i pro samoplátce za 1250 Kč).

ANTIGENNÍ TESTY

Antigenní testy na přítomnost Sars-CoV2 jsou velmi rychlé, výsledek je znám do 20 minut. V provozu jsme každý den od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 19:00.
Otestovat se může nechat každý s průkazkou pojištěnce v ČR. Testovat se lze opakovaně a zdarma, nejvýše však jedenkrát za tři dny. Po prodělaném onemocnění covid-19 se lze nechat bezplatně testovat po uplynutí 90 dnů od posledního pozitivního výsledku.
Pro urychlení administrativy prosíme s předstihem vyplnit ŽÁDANKU (vyplnit jen žlutá pole, případně symptomy, preferované odběrové místo nechte prázdné nebo vyberte UST Lázně Teplice v Čechách a.s. – odběrové místo Rooseveltova, ok. Teplice). ŽÁDANKU stačí vyplnit pouze jednou a poté se vždy jen prokázat číslem, které obdržíte do e-mailu po vyplnění ŽÁDANKY.

Odběrové místo Sadové lázně REZERVACE ZDE

Odběrové místo Lázeňská ulička REZERVACE ZDE   I BEZ OBJEDNÁNÍ (V Lázeňské uličce se můžete nechat v otevírací době otestovat kdykoliv)

PCR testy (do 31.08.2021)

PCR testování provádíme ve spolupráci s laboratoří AeskuLab. U nás odebereme vzorek a odešleme ho do laboratoře. Odběry se provádí v Ne 12:30 – 19:00, Po až Čt 8:00 – 11:30 a 12:30 – 19:00, v Pá 8:00 – 11:30. Na PCR test je nutné se rezervovat přes rezervační systém AeskuLabu. Zde vyberete variantu – samoplátce nebo se žádankou a místo buď Teplice, Sadové lázně nebo Teplice, Lázeňská 106/50. Samoplátci musí po výběru termínu uhradit cenu za test předem platební kartou. Výsledek testu sděluje laboratoř e-mailem 24 – 48h po odběru.

Rezervace na PCR testy ZDE

FIREMNÍ TESTOVÁNÍ

Nabízíme pomoc i při testování ve firmách. Máte-li zájem o hromadné antigenní testování, prosím kontaktujte nás na e-mailu: vasickova@lazneteplice.cz.

Odběrová místa covid-19 v Lázních Teplice v Čechách
otevírací doba, mapa, kontakt, rezervace