Provádíme antigenní a PCR testy

Odběrová místa covid-19

Testování koronaviru v Lázních Teplice v Čechách

S antigenním testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2 jsme začali 21.2. 2021. Lázeňští hosté i veřejnost se od té doby u nás mohou nechat rychle otestovat na onemocnění covid-19. Testování nám pomáhá chránit lázeňské hosty i personál a jako zdravotnické zařízení jsme tak součástí aktivní obrany proti šíření nemoci. Pro velký zájem jsme rozšířili kapacitu a zřídili dvě odběrová místa. Jedno najdete v Sadových lázních (v provozu od 21.2.2021) a druhé v Lázeňské uličce (v provozu od 20.3.2021).

Potřebujete poradit? Kontaktujte naše Zákaznické centrum na tel.: 417 977 444


ANTIGENNÍ TESTY

RYCHLE
Potvrzení o výsledku do 20 minut (na požádání také v němčině, nebo v angličtině).

ZDARMA
Testování je bezplatné, stačí s sebou vzít kartičku pojištěnce ČR. Testovat se lze opakovaně, nejvýše jedenkrát za tři dny.
Pro urychlení administrativy prosíme s předstihem vyplnit ŽÁDANKU (vyplnit jen žlutá pole, případně symptomy, preferované odběrové místo nechte prázdné nebo vyberte UST Lázně Teplice v Čechách a.s. – odběrové místo Rooseveltova, ok. Teplice). ŽÁDANKU stačí vyplnit pouze jednou a poté se vždy jen prokázat číslem, které obdržíte do e-mailu po vyplnění ŽÁDANKY.

PRO SAMOPLÁTCE
Pokud se potřebujete testovat častěji než 3 týdně, lze si test zakoupit za 350 Kč.

VE VŠEDNÍ DNY I O VÍKENDU
Naše odběrové místo v Sadových lázních je otevřené každý den od pondělí do neděle od 8:00 do 11:20 a od 12:30 do 18:50. Odběrové místo v Lázeňské uličce Vás otestuje i bez objednání. Otevřeno je od pondělí do pátku a v neděli v časech 8:00 – 11:20 a 12:30 – 18:50.

REZERVUJTE SI ČAS
Rezervujte si odběrový čas ZDE.

I BEZ OBJEDNÁNÍ
Odběrové místo v Lázeňské uličce Vás otestuje i bez objednání. Otevřeno je od pondělí do pátku a v neděli v časech 8:00 – 11:20 a 12:30 – 18:50.


PCR TESTY

ZDARMA
Testování je bezplatné pokud máte žádanku od praktického lékaře nebo KHS.

PRO SAMOPLÁTCE
Pokud nemáte žádanku od praktického lékaře, lze si test zakoupit za 1250 Kč. Je nutné provést rezervaci skrze webové stránky AeskuLab min. 1 den předem a uhradit v předstihu cenu za test. V rezervaci si vyberte odběrové místo buď Teplice, Sadové lázně nebo Teplice, Lázeňská 106/50

VE VŠEDNÍ DNY I V NEDĚLI
Naše odběrová místa pro PCR jsou otevřená od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 11:20 a od 12:30 do 18:50, v pátek od 8:00 do 11:20 a v neděli od 12:30 do 18:50.
Rezervujte se ZDE.

Lázně Teplice v Čechách
SADOVÉ LÁZNĚ

(vstup bočním vchodem)
Otevřeno každý den Po – Ne
8:00 – 11:20  12:30 – 18:50

REZERVACE ZDE

Lázně Teplice v Čechách
LÁZEŇSKÁ ULIČKA

Otevřeno Po – Pá, Ne
8:00 – 11:20  12:30 – 18:50

REZERVACE ZDE

I BEZ OBJEDNÁNÍ
Odběrové místo v Lázeňské uličce Vás otestuje i bez objednání. Přijďte kdykoliv v otvírací době.

Testování pro firmy

Nabízíme pomoc i při testování ve firmách. Máte-li zájem o hromadné antigenní testování, prosím kontaktujte nás na e-mailu: vasickova@lazneteplice.cz.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k objednání

 • Lze se dostavit bez rezervace? Rezervace je nutná. Můžete se objednat i hodinu předem.
 • Jak rezervovat termín na antigenní test? K výběru a zamluvení zvoleného času využíváme portál Reservio.cz.
 • Jak rezervovat termín na PCR test? K výběru a zamluvení zvoleného času využíváme portál AeskuLab. 
 • Lze se objednat telefonicky? Ne, zdravotníci se plně věnují odběrům. Rezervujte se online.
 • Jaká je kontrola rezervovaného termínu? Po provedení rezervace obdržíte potvrzovací zprávu se svým časem.
 • Jak zrušit rezervaci termínu? V potvrzovací zprávě najdete odkaz pro zrušení rezervace, nejpozději hodinu před plánovaným časem.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k testování

 • Kde se testování provádí? Odběrová místa jsou dvě. V Sadových lázních (Rooseveltova 272/5, 415 01 Teplice – naproti Lázeňskému domu Beethoven). Vstup bočním vchodem (níže mapa). Druhé odběrové místo v Lázeňské uličce (naproti oplatkárně).
 • Je nutné přijít v předstihu? Stačí být na místě přesně v objednaný čas. Intervaly jsou pětiminutové, dochvilnost je nutná.
 • Jak se odběr provádí? Odběr vzorku probíhá výtěrem z nosohltanu.
 • Jak dlouho test trvá? Po odběru se u antigenního testu čeká 15 minut na výsledek, dohromady max. 20 minut. Výsledek PCR testu sdělí laboratoř 24 – 48 h po odběru e-mailem (i v angličtině).
 • Pokud jsem již onemocnění COVID-19 prodělal, kdy je možné opět absolvovat test? Nejdříve 90 dní po potvrzeném pozitivním testu.
 • Může se test provádět u dětí? Ano, od 4 let.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k potvrzení o výsledku a úhradě

 • Je testování zdarma? Ano. Otestovat se antigenní metodou se může nechat bezplatně každý s průkazkou pojištěnce v ČR, a to i opakovaně. Nejvýše jedenkrát za tři dny. Pro PCR test je nutná žádanka od praktického lékaře nebo KHS či pozitivní výsledek antigenního testu provedeného u nás.
 • Je možné si test uhradit jako samoplátce? Ano, samoplátecké antigenní testování stojí 350 Kč a hradí se pouze v hotovosti v odběrovém místě. Samoplátecký PCR test stojí 1250 Kč a je potřeba jej uhradit dopředu při rezervaci termínu.
 • Dostanu doklad o zaplacení? Ano. Příjmový doklad při platbě v hotovosti, potvrzení e-mailem při platbě kartou při rezervaci PCR testu.
 • Můžu mít výsledek i v cizím jazyce? Na požádání lze potvrzení o výsledku  antigenního testu vystavit také v angličtině. V případě zájmu prosím hlaste při příchodu. V rámci PCR testu obdržíte e-mailem certifikát i v anglickém jazyce.

Po covidu? Uplatněte slevu a dostaňte se zpět do formy.

Pokud jste Vy nebo Váš blízký prodělali Covid-19, pomůže léčebný pobyt Rekonvalescence po Covid-19. Na pobyt lze uplatnit státní voucher 4000 Kč.

Odběrové místo najdete v Sadových lázních (naproti Lázeňskému domu Beethoven) a v Lázeňské uličce (naproti prodejně Lázeňských oplatek)