Provádíme antigenní testy

Odběrové místo covid-19

Testování koronaviru v Lázních Teplice v Čechách.
Od 1.9. bez rezervace.

S antigenním testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2 jsme začali 21.2. 2021. Lázeňští hosté i veřejnost se od té doby u nás mohou nechat rychle otestovat na onemocnění covid-19. Testování nám pomáhá chránit lázeňské hosty i personál a jako zdravotnické zařízení jsme tak součástí aktivní obrany proti šíření nemoci. Najdete nás v Sadových lázních .


ANTIGENNÍ TESTY

RYCHLE
Potvrzení o výsledku do 20 minut (na požádání také v angličtině).

ZDARMA
Testování je bezplatné, stačí s sebou vzít kartičku pojištěnce ČR. Testovat se lze opakovaně, nejvýše jedenkrát za týden.
Pro urychlení administrativy prosíme s předstihem vyplnit ŽÁDANKU (vyplnit jen žlutá pole, případně symptomy, preferované odběrové místo nechte prázdné nebo vyberte UST Lázně Teplice v Čechách a.s. – odběrové místo Rooseveltova, ok. Teplice). ŽÁDANKU stačí vyplnit pouze jednou a poté se vždy jen prokázat číslem, které obdržíte do e-mailu po vyplnění ŽÁDANKY.
Během vyplňování žádanky doporučujeme na sebe uvádět kontaktní údaje (telefon a e-mail). Potvrzení pak budete mít i ve svém telefonu s podrobnostmi o testování a QR kódem (aplikace Tečka).

PRO SAMOPLÁTCE
Pokud se potřebujete testovat častěji než 1x týdně, lze si test zakoupit od 8.6.2021 za 200 Kč (platba pouze v hotovosti)

VE VŠEDNÍ DNY I O VÍKENDU
Naše odběrové místo v Sadových lázních je otevřené každý den od pondělí do neděle od 8:00 do 11:20 a od 12:30 do 18:50.

OD 1. ZÁŘÍ BEZ REZERVACE
Od 1. září 2021 nebude možné se rezervovat. Antigenní test vám uděláme bez rezervace.

 


Lázně Teplice v Čechách
SADOVÉ LÁZNĚ

(vstup bočním vchodem)
Otevřeno každý den Po – Ne
8:00 – 11:20  12:30 – 18:50

ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ
BEZ REZERVACE

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k testování

  • Kde se testování provádí? Odběrová místa jsou dvě. V Sadových lázních (Rooseveltova 272/5, 415 01 Teplice – naproti Lázeňskému domu Beethoven). Vstup bočním vchodem (níže mapa).
  • Jak se odběr provádí? Odběr vzorku probíhá výtěrem z nosohltanu.
  • Jak dlouho test trvá? Po odběru se u antigenního testu čeká 15 minut na výsledek, dohromady max. 20 minut.
  • Pokud jsem již onemocnění COVID-19 prodělal, kdy je možné opět absolvovat test? Nejdříve 180 dní po potvrzeném pozitivním testu.
  • Může se test provádět u dětí? Ano, od 4 let.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k potvrzení o výsledku a úhradě

  • Je testování zdarma? Ano. Otestovat se antigenní metodou se může nechat bezplatně každý s průkazkou pojištěnce v ČR, a to i opakovaně. Od 1.6. nejvýše jedenkrát za týden.
  • Je možné si test uhradit jako samoplátce? Ano, samoplátecké antigenní testování stojí 200 Kč (od 8.6.2021) a hradí se pouze v hotovosti v odběrovém místě.
  • Dostanu doklad o zaplacení? Ano. Příjmový doklad při platbě v hotovosti.
  • Můžu mít výsledek i v cizím jazyce? Na požádání lze potvrzení o výsledku  antigenního testu vystavit také v angličtině. V případě zájmu prosím hlaste při příchodu.

Po covidu? Uplatněte slevu a dostaňte se zpět do formy.

Pokud jste Vy nebo Váš blízký prodělali Covid-19, pomůže léčebný pobyt Rekonvalescence po Covid-19. Na pobyt lze uplatnit státní voucher 4000 Kč.

Odběrové místo najdete v Sadových lázních (naproti Lázeňskému domu Beethoven)