Provádíme antigenní a PCR testy

Odběrové místo covid-19

Testování koronaviru v Lázních Teplice v Čechách

S antigenním testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2 jsme začali 21.2. 2021. Lázeňští hosté i veřejnost se od té doby u nás mohou nechat rychle otestovat na onemocnění covid-19. Testování nám pomáhá chránit lázeňské hosty i personál a jako zdravotnické zařízení jsme tak součástí aktivní obrany proti šíření nemoci. Najdete nás v Sadových lázních .


ANTIGENNÍ TESTY

RYCHLE
Potvrzení o výsledku do 20 minut (na požádání také v angličtině).

ZDARMA
Testování je bezplatné, stačí s sebou vzít kartičku pojištěnce ČR. Testovat se lze opakovaně, nejvýše jedenkrát týden.
Pro urychlení administrativy prosíme s předstihem vyplnit ŽÁDANKU (vyplnit jen žlutá pole, případně symptomy, preferované odběrové místo nechte prázdné nebo vyberte UST Lázně Teplice v Čechách a.s. – odběrové místo Rooseveltova, ok. Teplice). ŽÁDANKU stačí vyplnit pouze jednou a poté se vždy jen prokázat číslem, které obdržíte do e-mailu po vyplnění ŽÁDANKY.
Během vyplňování žádanky doporučujeme na sebe uvádět kontaktní údaje (telefon a e-mail). Potvrzení pak budete mít i ve svém telefonu s podrobnostmi o testování a QR kódem (aplikace Tečka).

PRO SAMOPLÁTCE
Pokud se potřebujete testovat častěji než 1x týdně, lze si test zakoupit od 8.6.2021 za 200 Kč.

VE VŠEDNÍ DNY I O VÍKENDU
Naše odběrové místo v Sadových lázních je otevřené každý den od pondělí do neděle od 8:00 do 11:20 a od 12:30 do 18:50.

REZERVUJTE SI ČAS
Rezervujte si odběrový čas ZDE.

 


PCR TESTY

ZDARMA
Testování je bezplatné pokud máte žádanku od praktického lékaře, KHS nebo po pozitivním antigenním testu provedeném v našich odběrových místech. Testy ZDARMA na přání klienta dle platného opatření Ministerstva Zdravotnictví ČR.

PRO SAMOPLÁTCE
Pokud nemáte žádanku či nesplňujete možnost testování zdarma dle platného opatření MZČR, lze si test zakoupit za 814 Kč. Je nutné provést rezervaci skrze webové stránky AeskuLab min. 1 den předem a uhradit v předstihu cenu za test. V rezervaci si vyberte odběrové místo Teplice, Sadové lázně.

VE VŠEDNÍ DNY I V NEDĚLI
Naše odběrové místo pro PCR je otevřené od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 11:20 a od 12:30 do 18:50, v pátek od 8:00 do 11:20 a v neděli od 12:30 do 18:50.
Rezervujte se ZDE.

Lázně Teplice v Čechách
SADOVÉ LÁZNĚ

(vstup bočním vchodem)
Otevřeno každý den Po – Ne
8:00 – 11:20  12:30 – 18:50

REZERVACE ZDE

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k objednání

 • Lze se dostavit bez rezervace? Rezervace není nutná, může se ale stát, že bez rezervace budete muset chvíli čekat.
 • Jak rezervovat termín na antigenní test? K výběru a zamluvení zvoleného času využíváme portál Reservio.cz.
 • Jak rezervovat termín na PCR test? K výběru a zamluvení zvoleného času využíváme portál AeskuLab. 
 • Lze se objednat telefonicky? Ne, zdravotníci se plně věnují odběrům. Rezervujte se online.
 • Jaká je kontrola rezervovaného termínu? Po provedení rezervace obdržíte potvrzovací zprávu se svým časem.
 • Jak zrušit rezervaci termínu? V potvrzovací zprávě najdete odkaz pro zrušení rezervace, nejpozději hodinu před plánovaným časem.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k testování

 • Kde se testování provádí? Odběrová místa jsou dvě. V Sadových lázních (Rooseveltova 272/5, 415 01 Teplice – naproti Lázeňskému domu Beethoven). Vstup bočním vchodem (níže mapa).
 • Je nutné přijít v předstihu? Stačí být na místě přesně v objednaný čas. Intervaly jsou pětiminutové, dochvilnost je nutná.
 • Jak se odběr provádí? Odběr vzorku probíhá výtěrem z nosohltanu.
 • Jak dlouho test trvá? Po odběru se u antigenního testu čeká 15 minut na výsledek, dohromady max. 20 minut. Výsledek PCR testu sdělí laboratoř 24 – 48 h po odběru e-mailem (i v angličtině).
 • Pokud jsem již onemocnění COVID-19 prodělal, kdy je možné opět absolvovat test? Nejdříve 180 dní po potvrzeném pozitivním testu.
 • Může se test provádět u dětí? Ano, od 4 let.

Zdravotníci se plně věnují odběrům. Máte-li dotaz, možná najdete odpověď přímo zde.

Časté otázky
k potvrzení o výsledku a úhradě

 • Je testování zdarma? Ano. Otestovat se antigenní metodou se může nechat bezplatně každý s průkazkou pojištěnce v ČR, a to i opakovaně. Od 1.6. nejvýše jedenkrát za týden. Pro PCR test je nutná žádanka od praktického lékaře nebo KHS, pozitivní výsledek antigenního testu provedeného u nás. Dále lze podstoupit PCR test na přání klienta zdarma dle platného opatření MZČR.
 • Je možné si test uhradit jako samoplátce? Ano, samoplátecké antigenní testování stojí 200 Kč (od 8.6.2021) a hradí se pouze v hotovosti v odběrovém místě. Samoplátecký PCR test stojí 814 Kč a je potřeba jej uhradit dopředu při rezervaci termínu.
 • Dostanu doklad o zaplacení? Ano. Příjmový doklad při platbě v hotovosti, potvrzení e-mailem při platbě kartou při rezervaci PCR testu.
 • Můžu mít výsledek i v cizím jazyce? Na požádání lze potvrzení o výsledku  antigenního testu vystavit také v angličtině. V případě zájmu prosím hlaste při příchodu. V rámci PCR testu obdržíte e-mailem certifikát i v anglickém jazyce.

Po covidu? Uplatněte slevu a dostaňte se zpět do formy.

Pokud jste Vy nebo Váš blízký prodělali Covid-19, pomůže léčebný pobyt Rekonvalescence po Covid-19. Na pobyt lze uplatnit státní voucher 4000 Kč.

Odběrové místo najdete v Sadových lázních (naproti Lázeňskému domu Beethoven)