Léčivé koupele

Léčivé koupele pomáhají při potížích s pohybovým aparátem. Uvolňují ztuhlé nebo přetížené svaly, přispívají k prevenci degenerativních onemocnění kloubů a páteře. Navíc se po nich budete cítit příjemně zregenerovaní a odpočatí.

THERMALIUM
Navštivte největší a nejteplejší bazény s čistě termální vodou v Čechách a objevte léčivou sílu pramenů. Obsažené minerály v termální vodě napomáhají při potížích s pohybovým aparátem, slouží jako prevence proti osteoporóze a přispívají k prevenci deformit v kloubech.

THERMALIUM se nachází v prvním patře Lázeňského domu Beethoven a najdete v něm hlavní termální bazén s masážními a rehabilitačními prvky, termální bazén k plavání, Kneippův chodník a čtyři typy saun.

Hydromasáž
Vychutnejte si teplou koupel ve vaně s masážními tryskami. Hydromasáž napomáhá při léčení chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění páteře a kloubů a poruch prokrvení. Tlumí bolest a příjemně vás zregeneruje.

Vyberte si ze tří typů programů:

  •     Lymfatický – uvolňuje lymfatické cesty
  •     Protiotokový – působí proti otokům
  •     Anticelulitidní – zmírňuje projevy celulitidy v oblasti hýždí a dolních končetin

Podvodní masáž
Kombinace vanové koupele v termální minerální vodě a masáže proudem vody, kterou provádí zkušený fyzioterapeut, napomáhá uvolnění svalů. Přispívá také k léčbě chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře a při poruchách prokrvení. Po absolvování této procedury se budete cítit příjemně unaveni a zároveň osvěženi.

Perličková koupel
Perličky a jemné víry vzduchových bublinek přinášejí účinnou úlevu bolestivému pohybovému aparátu. Tento typ vanové koupele doporučujeme pro zmírnění obtíží spojených s chronickým zánětlivým nebo degenerativním onemocněním kloubů a páteře nebo při poruchách prokrvení. Po koupeli si vychutnáte suchý zábal, a zažijete tak dokonalou relaxaci.

Přísadová bylinná koupel
Cítíte únavu nebo jste přetížení po náročné fyzické aktivitě a sportu? Dopřejte si koupel s vůní bylinek s mimořádným relaxačním a regeneračním účinkem pro vaše namáhané klouby a unavené svalstvo.

Termální koupel
Poznejte účinky léčivé minerální vody termálních pramenů Lázní Teplice. Termální koupel vás příjemně uvolní, a navíc se významně podílí na zmírnění obtíží při chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře a poruch prokrvení. Zregeneruje bolavé tělo a příjemně povzbudí vašeho ducha.

Uhličitá koupel
Vychutnejte si uvolňující vanovou koupel s bublinkami oxidu uhličitého. Uhličitá koupel ulevuje od pocitů bolesti při chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře, zlepšuje prokrvení, a navíc si při ní příjemně odpočinete a zrelaxujete unavené tělo.