Otevřeli jsme další odběrové místo COVID-19 – archivní článek

Můžete se u nás nechat zdarma otestovat.

Otevřeli jsme již dvě odběrová místa, kde se naši hosté i veřejnost budou moci nechat rychle a bezplatně otestovat na onemocnění covid-19. Testování nám pomůže chránit lázeňské hosty i personál a jako zdravotnické zařízení se tak zapojíme k aktivní obraně proti šíření nemoci. Odběrové místo Sadové lázně je v provozu od neděle 21.2.2021.

Nabízíme pomoc i při testování ve firmách. Máte-li zájem o hromadné antigenní testování, prosím kontaktujte nás na e-mailu: vasickova@lazneteplice.cz.

Sadové lázně REZERVACE ZDE

Lázeňská ulička REZERVACE ZDE

Odběrová místa najdete v Sadových lázních a v Lázeňské ul. Jsou přístupná každý den od 8:00 do 11:30 a od 12:30 do 19:00.  Antigenní testy na přítomnost Sars-CoV2 jsou velmi rychlé, výsledek je znám do 20 minut. Otestovat se může nechat každý s průkazkou pojištěnce v ČR. Testovat se lze opakovaně a zdarma, nejvýše však jedenkrát za tři dny. Po prodělaném onemocnění covid-19 se lze nechat bezplatně testovat po uplynutí 90 dnů od posledního pozitivního výsledku.
Pro urychlení administrativy prosíme s předstihem vyplnit ŽÁDANKU (vyplnit jen žlutá pole, případně symptomy, preferované odběrové místo nechte prázdné nebo vyberte UST Lázně Teplice v Čechách a.s. – odběrové místo Rooseveltova, ok. Teplice). ŽÁDANKU stačí vyplnit pouze jednou a poté se vždy jen prokázat číslem, které obdržíte do e-mailu po vyplnění ŽÁDANKY.

Odběrová místa covid-19 v Lázních Teplice v Čechách
otevírací doba, mapa, kontakt, rezervace