Provádíme antigenní a PCR testy

Aktuálně: co nyní opatření dovolují a co ne?

Lázně Teplice v Čechách jsou v provozu.

Poskytujeme léčebně-rehabilitační lázeňskou péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům.


Antigenní testování
Provozujeme dvě odběrová místa pro hosty i veřejnost, kde je možné se nechat zdarma otestovat. Více a rezervace termínu zde. Klienti, kteří nastoupí na pobyt od 5.3.2021, se musí prokázat negativním PCR nebo antigenním testem (ne starším než 72h) nebo se nechat otestovat přímo při nástupu u nás v lázních. Dále je možné předložit potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19, které není starší 90 dní nebo potvrzením o očkování proti onemocnění COVID-19, tzv. CERTIFIKÁT O PROVEDENÉ VAKCINACI SARS-COV-2.

Lázně na pojišťovnu
Poskytování lázeňské péče klientům zdravotních pojišťoven je i nadále plně dostupné a probíhá v plném rozsahu.
Jak postupovat?

Pobyty pro individuální hosty – do odvolání nesmíme poskytovat
Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 6.4.2021 poskytujeme léčebně rehabilitační péči, která je alespoň částečně hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Poptávky na pobyty nadále přijímáme, pevný termín Vaší rezervace potvrdíme v návaznosti na termín uvolnění stávajícího opatření.

Státní příspěvek na lázně 4000 Kč
Stále je dostupný mimořádný státní příspěvek 4000 Kč / osoba. Lze jej využít na pobyt v minimální délce 6 nocí, v jehož programu je alespoň 5 léčebných procedur. Státní voucher můžete využít do konce roku 2021.
Jak získat voucher?
Na jaké pobyty lze voucher uplatnit?

THERMALIUM
THERMALIUM je v důsledku platných usnesení vlády ČR uzavřeno.

Poukazy a vstupenky
Dárkové poukazy a vstupenky do THERMALIA, které nebude možné v důsledku protiepidemických opatření vlády ČR vyčerpat, se automaticky prodlouží. Dárkové poukazy do 30.6.2021 a vstupenky do THERMALIA do 31.8.2021.
Dárkové poukazy a vstupenky do THERMALIA jsou stále v prodeji.