Máte poukaz do lázní? Zde je návod, jak si jej užít.

Pod stromečkem našli někteří šťastlivci poukaz do lázní.  Ježíšek si přeje, aby se dobře cítili, aby zažili něco pěkného a aby je nic nebolelo do co nejvyššího věku.
Zde jsou tipy, jak dárkový poukaz využít na maximum.
 • Využijte POUKAZ NA HODNOTU pro lepší kondici.

  Z hlediska léčebného efektu je pro zdejší logická volba ambulantní péče. Dostane se Vám odborné pozornosti od fyzioterapeutů, kteří pohybové obtíže, bolestivost a kondici řeší dnes a denně.

Ambulantní léčba

 • délka pobytu minimálně 5 léčebných dnů (léčí se ve všední den, doporučená délka pro dlouhodobý efekt je 2 – 3 týdny léčby)
 • léčebný program na míru v rozsahu 4 léčebné procedury denně (zpravidla dopoledne, nástup na léčbu je v ranních hodinách)
  zde podrobněji o tom, z jakých procedur se program sestavuje
 • 1x týdně lékařská prohlídka
 •  v Lázeňském domě Beethoven (plně vybavené balneocentrum s pohybovou specializací a profesionálními fyzioterapeuty) mezi procedurami přijde vhod denní bar (1. patro)
  účinky vodoléčby můžete posílit návštěvou THERMALIA (kdykoliv v rámci otevírací doby – vstupné zde, otevřeno je každý den do 21 hodin)

REZERVOVAT


 • Využijte POUKAZ NA HODNOTU pro regeneraci a maximálně antistresový zážitek.

Využijte poukaz na masáž. Najděte okénko v diáři. Nechte se opečovávat a dopřejte své mysli oddech v jiném časoprostoru. Kromě toho dostanete z kůže toxiny, povzbudíte regenerační schopnost svalů a podpoříte odbourávání zadržované vody v těle. Vyberte si zde: Procedury k výběru

leták Procedury k výběru 2024